Český teplokrevník boduje v mezinárodní konkurenci

Jezdec Aleš Opatrný a valach Forewer ovládli Světový pohár v Olomouci, dvojice dokončila hlavní soutěž JT BANKA CSI3*-W rozeskakování bez trestných bodů. Výsledek z parkuru o výšce 155 cm se započítává do bodování do Longines žebříčku Mezinárodní jezdecké federace. Gratulujeme!


Parkurový meeting v Olomouci probíhal již od středy 22.6.2022 a ve výsledkových listinách, kde se sešlo celkem 260 koní z třinácti zemí světa, se český teplokrevník rozhodně neztratil.


Reiki

Pojďme se společně zaměřit na jednotlivé zástupce českého teplokrevníka, kteří se umístili na předních příčkách:


Středa 22.6. Elite Tour 110 cm

  • 2.místo Petra Soukupová - REA (Federweisser x Cartouche)

  • 3.místo Klar Sebastian - RAPSODIE (Radegast x Fou D´Amour)

  • 6.místo Viola Ratajová - EMIL ( Eibisch II x Al Campo)

Středa 22.6. Bronze Tour 120 cm

  • 3.místo Kristýna Koutná - SECRET SONIA (Tiznit x Artist)

  • 4.místo Ema Saláková - GIMMY (Montreal x Przedswit XVI-64)

  • 7.místo Viola Ratajová - ILCONTER (Lentimus x Gottward Rašín)

  • 10.místo Natálie Špůrková - MANILLON V (Manillon Rouge x Ascot)

Středa 22.6. Youngster Tour 125/130 cm

  • 8.místo Marek Klus - ARES (Aristo Z x Faraday)


Manillon V

Čtvrtek 23.6. Bronze Tour 125 cm

  • 3.místo Kristýna Koutná - SECRET SONIA (Tiznit x Artist)

  • 4.místo Ema Saláková - GIMMY (Montreal x Przedswit XVI-64)

Čtvrtek 23.6. Youngster Tour 125/130 cm

  • 7.místo Marek Klus - ARES (Aristo Z x Faraday)

Čtvrtek 23.6. Diamond Tour 150 cm

  • 1.místo Aleš Opatrný - FOREWER (Caruso x Grossadmiral)

Čtvrtek 23.6. Junior Tour 130 cm

  • 9.místo Rozálie Pichtrová - COUDY 5 (Colato R x Dietward-84)

  • 11. místo Ema Saláková - GINA (Drosselklang II - Faraday)

Britania

Pátek 24.6.2022 Elite Tour 110 cm

  • 3.místo Viola Ratajová - ILCONTER (Lentimus x Gottward Rašín)

  • 6.místo Sebastian Klar - RAPSODIE (Radegast x Fou D´Amour)

Pátek 24.6.2022 U25 EY Cup 140 cm

  • 1.místo Tereza Svobodová - BRITANIA (Beethowen x Colman)

Pátek 24.6.2022 Gold Tour 145 cm

  • 9.místo Tereza Svobodová - APRIL Z (Aristo Z x Aldan)

Ares

Sobota 25.6. Junior Grand Prix 140 cm

  • 9.místo Ema Saláková - GINA (Drosselklang II - Faraday)

Sobota 25.6. Youngster Tour 125/130 cm

  • 6.místo ARES (Aristo Z x Faraday)

Sobota 25.6. U25 EY Cup 145 cm

  • 2.místo Tereza Svobodová - BRITANIA (Beethowen x Colman)

Sobota 25.6. Silver Tour finále 140 cm

  • 10.místo Ulčová - DEMONT (Drosselklang II x Everden)

Sobota 25.6. Elite Tour finále

  • 10.místo Viola Ratajová - EMIL ( Eibisch II x Al Campo)

Coudy

Neděle 26.6. Gold Tour finále 145 cm

  • 2.místo Jiří Hruška - REIKY ( Aristo Z x Federweisser)

Neděle 26.6. JT BANKA Grand Prix Olomouc 155 cm

  • 1.místo Aleš Opatrný - FOREWER (Caruso x Grossadmiral)


Demont

Text : Veronika Konvalinková

Foto : Ivana Maršálková


156 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše