top of page

Excelentní český chov v Martinicích

Aktualizováno: 3. 10. 2021


Finálová kola všech seriálů ČSP hostily 22.-26.9. Martinice. Největší pozornost poutal nový model finále Velkých cen, Super Finále Grand Prix . Do něho postupovalo 20 dvojic. Všichni vítězové VC a devět dalších jezdců, kteří figurovali nejvýše v konečném pořadí. Mezi tuto elitu se dostali 4 koně českého teplokrevníka. Nejlépe se dařilo valachu 65/354 Demont (Drosselklang II, 65/1 Emma po Everden) z chovu stáje Mustang, který pod svou majitelkou Natálií Ulčovou skvělým výkonem bez trestných bodů přešel základní parkur i finále. V rozeskakován dvojice chybovala na posledním skoku a obsadila vynikající třetí místo v rámci Super Grand Prix.


Další koně ve finále ČSP:

J. Hruška-Aquarela (Quaid, Alexa Arista B po Aristo Z) chovatel Zdeněk Babor, majitel Ing. Jindřich MinxM.Kotalík-Cesano V (Cesano II, Vltava po Landruf) chovatele Jiří Václavík, majitel Dagmar VáclavíkováP.Dohnal-Tashita (Drosselklang II, Zaranka po Przedswit XVI) chovatel Martina Filípková, majitel Bc. Tereza JanouškováFinále Amateur Tour ovládla Barbora Moulisová v sedle klisny 26/239 Arising Moon (Cassilius, Arising Sun po Alcatraz) chovatele Ing. Petra Dajbycha, v majetku JK farmy Moulisových z Milínova.Čtvrtá se umístila Veronika Vysoudilová s klisnou 67/624 Jennifer HF (Federweisser, 67/960 Jolana po Radegast) chovatele Stanislava Hošáka. Sedmá skončila Tereza Bohumská s valachem 66/515 Assasin (Aristo Z, 66/210 Sulika po Libanon-54) chovatele společnosti Gesomont, v majetku jezdkyně.

Finále Czech Junior Cupu bylo rozdělené na dvě kategorie . Oddělení A –děti ovládla Rozálie Sovová s nestárnoucí klisnou 6/659 Jetta (Palisco, 54/129 Jiskra po Diktant III-) chovu a majetku JK Mělník.Osmá se v rámci finálové desítky umístila Adéla Včeláková s klisnou 1/338 Dark Berry (Conway-T, 1/274 Metallica po Catango Z) chovatele Romana Šafraty, v majetku jezdkyně.Mezi juniory vítězství v seriálu patřilo Emě Salákové s klisnou 34/876 Gimmy (Montreal, 15/449 Grácie po Przedwit XVI-64) chovatelky Jaroslavy Bartoňové, v majetku jezdkyně.

Třetí se umístila Gabriela Kopřivová s klisnou 52/338 Carpala-Peli (Carpalo, 79/103 Lordana po Lordano) chovatele Vladimíra Pelikána, v majetku firmy Grande Furioso.Čtvrtá skončila Kateřina Matušková s ryzkou 52/429 Carrista (Aristo Z, Corrada po Askari) chovatele Romana Mikliše, v majetku Ing. Zuzany Matuškové.Páté místo patřilo Anně Polákové s valachem 2/815 Ben Hur Junior (Beethowen, Huriska po Mir Sada) chovatelky Zuzany Roubíčkové, v majetku Pavla Poláka.Do finálové desítky U 25 se dostala trojice koní českého teplokrevníka. Třetí místo získala Tereza Svobodová v sedle klisny 31/433 Britania (Beethowen, Susi po Colman) chovatele Jana Vaňhy, v majetku společnosti Horse Rhythm.Sedmá se umístila Ema Saláková v sedle bělky 67/621 Gina (Drosselklang II, 67/949 Gallera po Faraday) chovatele Oldřicha Bajera, v majetku jezdkyně.Osmé místo patřilo Dominice Tesárkové s klisnou 65/475 Viní (Drosselklang II, Viana po Visconsin) chovatele Radima Ciencialy, v majetku jezdkyně.373 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

留言


bottom of page