top of page

MČR Chuchle

Aktualizováno: 29. 8. 2021

Stejně jako v loňském roce MČR dětí a juniorů pořádal V Team Prague Arena v Chuchli. Konalo se ve dnech 26.-29.8. a parkury stavěl Mark Debauere. V sobotu probíhaly druhá kola soutěží družstev. Mezi dětmi stříbrnou medaili vybojovala Michaela Podešvová v sedle klisny 90/164 Unique (Cannavaro, Unette de la Couir po Nobility) chovatele Miloslava Halíka, v majetku jezdkyně. Bronzová medaile patřila Nikole Suchopárové s klisnou 22/934 Rumba (Phill, 22/418 Iris po Acros) chovatelky Evy Šimáčkové v majetku Marcela Suchopára. Východočeskou oblast reprezentovala Nikola Hlavatá s valachem 44/341 Kai (Dormane du Puy, 44/728 Kaila po Varadero) chovatele Martina Bráta. Dvojice skončila na pátém dekorovaném místě.Velmi těžký parkur připravil stavitel pro družstva juniorů. Z 18 týmů 5 družstev nedokončilo a 10 mělo dvouciferný výsledek. Bronzovou medaili vybojovala Vanesa Humani s bezchybnou klisnou 62/925 Avalanche M (Aristo Z, 41/63 Claire N po Landos) odchovaná manželi Novákovými z Našiměřic, v majetku jezdkyně. Na čtvrtém místě se umístili dva koně českého teplokrevníka. Severomoravská oblast vyslala dvojici Viola Ratajová a 72/817 Emil (Eibisch II, 67/965 Anela po Al Campo) chovu Jana Pikuly , v majetku Venduly Ratajové. Druhého koně předváděla Rozálie Pichrtová a byl jím 61/512 Coudy (Colato R, 61/97 Matea po Dietward-84) chovatelky Kamily Karáskové, v majetku Miloš Pichrta. Na slavnostní dekorování se ještě vešla pátá Nikola Remková s valachem 72/280 Montek (Manillon Rouge, Contendera-Wepol po Contender) chovu ŠCHK Kubišta, v majetku Lenky Remkové.


Mistryní ČR v kategorii dětí se stala jediná bezchybná ze všech tří kol, Kateřina Benešová s klisnou 67/114 Grace Federica (Federweisser, 67/949 Gallera po Faraday) chovatele Oldřicha Bajera v majetku manželů Refkových. Bělka Grace Federica na sebe upozornila už při výkonnostních zkouškách klisen, které ve Štěnovickém Borku vyhrála. Následovala její kariéra v soutěžích KMK a později pod M.Refkovou skákala parkury úrovně T**. Tato jezdkyně ji také Kateřině Benešové zapůjčila.Bronzovou medaili vybojovala po rozeskakování Rozálie Sovová s klisnou 6/659 Jetta (Palisco, 54/129 Jiskra po Diktant III-1) chovu a majetku JK Mělník. Letos osmnáctiletá klisna už pomohla k umístění několika jezdcům, zcela jistě se jedná o výbornou klisnu učitelku. Její výkonnost je ST*. Šesté dekorované místo obsadila Tereza Abíková v sedle valacha 49/342 Timur (Tiznit, 49/103 Riva Riva po Rock´n Roll) chovatele Jiřího Cipry, v majetku Stanislavy Abíkové.


Mezi mladšími juniory bezchybným rozeskakováním získal bronzovou medaili Daniel Hakr s valachem 1/863 Denny (Aristo Z, Duplikace po Donegal) chovatele MUDr. Viktora Semaníka, patřící společnosti Equiservis.


V kategorii starších juniorů se umístila šestá Kateřina Matušková s klisnou 52/429 Carrista (Aristo Z, Corrada po Askari) chovatele Romana Mikliše, v majetku Ing. Zuzany Matuškové.
337 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page