top of page

Zveme vás na finále celostátní přehlídky a finále KMK

Aktualizováno: 4. 9. 2022

Známe již všechny koně kvalifikované do finále celostátní přehlídky, která proběhne 4.9.2022 a finále KMK. Akci pro vás ve spolupráci s ZH Písek pořádá ASCHK ČR a spolek Český teplokrevník z.s.. Program začíná již ve čtvrtek zahajovacími tréninky pro mladé koně. V pátek 2.9.2022 se diváci mohou těšit na 1. kolo soutěží KMK, vrcholem dne bude podvečerní soutěž pro sedmileté a starší plemenné hřebce na úrovni ST*.

V sobotu pokračují KMK druhým kolem. Po skončení dané kategorie vždy proběhne slavnostní vyhlášení a dekorování nejlepších šampionů KMK. Od 18:00 (nebo do jedné hodiny od skončení finále KMK) se diváci mohou těšit na Skok ve volnosti tříletých klisen. Pro nejlepší klisny je připravená celková dotace 30 000 Kč, kterou do soutěže věnuje spolek Český teplokrevník.

V neděli se bude pozornost chovatelů upínat k celostátní přehlídce tříletých klisen a hříbat českého teplokrevníka. Účastníci byli vybráni z oblastních přehlídek dle klíče stanoveného RPK. Od 10:00 budou předváděny na trojúhelníku tříleté klisny, po vyhodnocení bude slavnostně vyhlášena nejlepší šampionka a vícešampionka tříletých klisen ČT. Od 13:00 bude na předvadišti probíhat přehlídka klisen s hříbaty českého teplokrevníka - nejprve klisničky, následně hřebečci. Přestávky budou vyplněny doprovodným programem pro diváky. ASCHK ČR věnuje do každé kategorie dotaci ve výši 30 000 Kč plus je pro všechny účastníky připravena podpora cestovného ve výši 8 Kč/km. Další podrobnosti o akci naleznete v přiloženém rozpisu.


Rozpis přehlídka a skok ve volnosti :

Rozpisyvolnostacelostatniprehlidky
.pdf
Download PDF • 174KB

Propozice KMK :

pisekfinalekmkskoky2022
.pdf
Download PDF • 824KB

Katalog přehlídka :

kATALOG fINÁLE kmk (1)
.pdf
Download PDF • 5.29MB


Těšíme se na setkání s vámi při této významné jezdecké a chovatelské akci.


Veronika Konvalinková

337 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page