top of page

ZZV Ptýrov

Posledního termínu zkoušek výkonnosti tříletých teplokrevných klisen na Ptýrově se zúčastnilo 21 adeptek. Hodnotila je komise: Ing. Šárka Pospíšilová, Ing. Hana Civišová a Daniel Voksa. Celkem 4 dcery měl ve zkouškách plemenný hřebec Cool Paradise, následovaný Guidam Sohnem se třemi potomky. Dvě klisny reprezentovaly už vyřazeného hřebce All Star. Po jednom potomku v ZZV měli hřebci: lL Est Balou, Warness ZH, Caruso, Cola, I´m Jaguar, Diamant de Plaisir, Go-On T.S., Caluca Z, Karachi From Second Life Z, Carebis, Modesto a Tarzan. Dle plemenné příslušnosti 12 klisen patřilo k českému teplokrevníku, 8 k slovenskému teplokrevníku-cs, a poslední k holandskému teplokrevníku.

Celkem 7 klisen dosáhlo hranice akceleračního programu, 13 se jich posunulo do HPK a jedna klisna zkoušky nedokončila po chybách ve volnosti.

S výsledkem 8,41 bodu zvítězila jediná importovaná klisna plemene holandský teplokrevník, Nina (iL Est Balou, Is po El Salvador) v majetku jezdkyně Petry Charvátové.Druhá s 8,35 body skončila 35/256 Curious Angel (Cool Paradise, 31/170 Artemis po Amio) chovu a majetku Kateřiny Kostečkové.


Třetí místo získala s výsledkem 8,27 bodu 30/274 Pandora (Warness ZH, Pamina po Friedenstraum) chovatelky a majitelky Heleny Línkové.


Čtvrtý nejlepší výsledek 8,26 bodu patřil klisně 80/123 California (Cool Paradise, 80/700 Quintal po Quirado) chovatelky a majitelky Štěpánky Handíkové.


Pátá se umístila s 8,25 body 43/836 Carmen (Caruso, Merci-Cheri po Rotgold) chovu a majetku Martiny Novákové.Fotogalerie z akce :


163 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page