top of page

Seznam hřebců přihlášených na I. předvýběry 2024



Vážení chovatelé, přinášíme vám seznam přihlášených hřebců na I. předvýběry pro plemennou knihu českého teplokrevníka. Termín I. předvýběru byl stanoven na 24.1. 2024 v ZH Tlumačov a 25.1. 2024 v ZH Písek. Druhý předvýběr se uskuteční ve dnech 16. - 17.2. 2024 v ZH Tlumačov.





Drezurní hřebci :

1.      Fall In Love (Fürst Samarant z Assja po Astrix), HANN, Safinio s.r.o., Obořiště

2.      Stardust (Secret z Voldera po Wolkenstein II), HANN, Mgr. Hana Vašáryová

3.      Vicco PM (Vitalis z Destana po Destano), OLD, Miroslava Pöschlová

 

Skokoví hřebci :

4.      Black Panter (Casall z Betty DL po Quidam de Revel), HOLST, Hennings Detlef Reimer

5.      Callero (Caleri II z Waracamba po Colman), WESTF, Rothová Magda JUDr.

6.      17/522 Calvados (Heartbreak ZH z Camelia po Crawfordastral), ČT, ZH Písek

7.      Cantosy (Cantos 23 z Stacy po Abke), OLD, Lukáš Zach

8.      Cassanova (Cassilius z Sisi po Acordino – T), ČT, MVDr. Denisa Němcová

9.      Colourful Spirit (Chinchero z Kissing Queen po Kaftat PKZ), HOLST, Polák Karel

10.  Coolige (Cantos 23 z Callisto po Cambridge), OLD, Rothová Magda JUDr.

11.  90/916 Cornes HT (Come Undone z Ornesca po Cascalo), ZH Tlumačov

12.  Crackdam (Crack z Fraulein po Quidam de Revel), HOLST, Půlpán Miroslav

13.  Crushman (Catero z Queen Pilgrim po Quidam´s Rubin), OLD, Petr Vančura

14.  Explosion RVP (Elvis ter Putte z Cimi Z po Clinnus), Z, Radek Vitásek

15.  90/905 Franco (Faustinus z Saint Promise po Silvio II), ČT, ZH Tlumačov

16.  Fuertte Romeo (Magnus Romeo z Furetta po Landjunge), OLD, Pavel Holešovský

17.  91/921 Galandr – B (Galandro ZH z Cori - B po Comero), ČT, Bc. Barbora Bínová

18.  84/408 Gustavo HF (Gentleman IV z Severanka HF po Rico HF), ČT, Aleš Fiala

19.  16/58 Heartboy (Heartbreak ZH z Quatemal po Quirado), ČT, Zuzana Šlapalová

20.  Chacmint (Chacfly PS z Copacabana - KL po Cormint), Westf, Šafrata Roman

21.  Check in de Zelande Z (Chacfly PS z R&B DeRegor po Cornet Obolensky), Z, Jiří Hruška

22.  80/626 Joker of the Year (Joke of the Year z Claudie po Cola), CS, Kolba s.r.o

23.  84/401 Liquido – L (Quaid z Gray Lady po Colman), ČT, Emil Ludvík

24.  21/531 Louis – H (Lamaze TN z Dahlia Van Rossemhof po Filou Des Mesnils BD, ČT, Michal Hanousek

25.  Nespresso Blanc Deluxe (Nevados S z Colier de Luxe), Westf, Dominika Hochmanová

26.  Rodrigo (Caleri II z Isostar po Quick Star), OLD, Hapax s.r.o.

27.  Royal White TN (Chacco – White z Lady Valerie TN po Cicero van Paemel), KWPN

28.  Star of Stalypso (Stalypso z Odysea po Clintord II), ČT, ZH Tlumačov

29.  Tic tac MA Z (Taloubet Z z Loren po Lordano), ZANG, Michal Slováček

30.  Velvet Black VDM (Parfait van het Schaeck z Elegance Blue VDM po Elvis ter Putte), BWP, Petr Doležal a Koen Vereeche

31.  Vuitton Van´T Hoogste (Caesar ten Linden x Himiani Van´t Ringboomhof po Massimo), BWP, Radek Vitásek


1 023 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page